Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

+3
LhandLey||SeLinay
oOoYiqitoOo
HichiqokunC
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) - Sayfa 2 Empty Geri: ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

Mesaj  Alice Perş. Ara. 17, 2009 9:33 pm

yok yok eskisi kalsın bu daha çırkinmiş woööö No
Alice
Alice

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) - Sayfa 2 Empty Geri: ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 9:35 pm

ayh eCee yha emmeye qeL yha qömmeye töße yhaw ..Very Happy şmdi sn wanessa dışında hnqi kıs olmak isdiosn söle ßuam koyam reSmniii ..xD
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Perş. Ara. 17, 2009 9:36 pm

arzu...(selena) Very Happy olmak istiyordum takii sn onu arzu yapana kadar:D:D:D:D:D
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 9:44 pm

~ Fragman ~

-İşte ßu çok tuhaftı ..oO
-Selena nerede ki ?
-Beni yalnız bırakma Zac lütfen !
-Öldü
-Aramıza hoşgeldin ..=)
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 9:46 pm

eCe oLmş ßiL ßnde miLey i arzu selena yı sn ßlair i qaye yaParm ..xD
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  LhandLey||SeLinay Perş. Ara. 17, 2009 9:59 pm

Kanka aypSın Very Happy ßune bi tüR fraqman ufakTan yaSayDn noLduqunu kimin öLdüqünü anLamadm :S Very Happy Shocked
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  Alice Perş. Ara. 17, 2009 10:05 pm

zac bni bırakma dediğine göre zac ölüyo bu arada çoooooooooooooooooook teşekkür ederim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 10:07 pm

önemLi deiL eCecm ..=) waLLa qim öLdü qim kaLdı ßiLemiorm öLen öLüo ..xD
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Perş. Ara. 17, 2009 10:08 pm

bu arada selena nerde?derken selena bn oluorm dimi? :?
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 11:56 pm

ewd seLena sn oLuosn fakaT iPucu zTn fraqmanda açıkLama oLsaydı ßöLümü koYardm .sLny 1 sn 2 Very Happy
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice C.tesi Ara. 19, 2009 8:24 pm

hadi yeni bölüm koysana Very Happy sn koy bnde koycm söz zaten o bölümü yarım bıraktım kolum ağrıdı diee Razz
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Salı Ara. 22, 2009 9:55 pm

¨~ Kamp Zamanı

OtoßüsLerin durmasıyla birlikte herkez inmeye başladı.Rehber öğretmenin yerleri ayarlamasıyla kamp alanımıza yerleştik.Tercih olarak Selena,Miley,ßLair ve ßen aynı çadırda kalmayı seçtik.Çünkü çadırımız baya genişti.Nate ve Zac'de aynı çadırda kalmayı tercih ettiLer.Bir süre sonra hep birlikte yemek yedik.Arkadaşlarla yemek yemek gibisi yok.Bide işin içinde öğretmenlerde varsa...
Blair ve Nate o gün aşk tazeliyorlardı.ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) - Sayfa 2 300.meester.crawford.lc.031709...Miley derslerine ön hazırlık yapmak istdiği için çadırda kitaplarına göz gezdiriyor,test çözüyordu.Selena ise,elinde gitarıyla akşam çalacağı şarkıya hazırlanıyordu.ßizde Zac iLe ormanda geziyorduk.Türlü türlü hayvanlarla karşılaştık ve renkleri göz alıcıydı.Bir an kendimi Amazon Yağmur Ormanları'nda hissettim.
Güneş'in gökyüzünü terk edip , yıldızların geceyi aydınlatmasıyla, ateş yakıp başında toplandık.Selena eline gitarını aldı ve o bülbül sesiyle bize "Akdeniz Akşamları" nı yorumluyordu.Öyle güzel sesi varki insana huzur veriyor.Orada eğlenirken gözümün önünden sanki birşey geçti.Ne olduğunu anLayamadım fakat ürperdim...
Nedense konu efsanelerden açıldı.Miley'in yüz ifadesinden korktuğu belli oluyordu.Konuyu değiştirmeye çalıştım ve Eddie adlı arkadaşım bana :
-Vanessa! Gözlerini kapa ve içinden 5 e kadar say.Birşey görsen bile gözünü açma.Yoksa gördüğün gerçek olur!
Denemeye kalkıştım.Gözlerimi kapadım ve içimden 5 e kadar saydım.Bir canlı görmeye başladım.Az öncede aynı canlıyı görmüşdüm.Merakımdan gözlerimi açamadım.İnat ettim.Ne olduğunu anlayacaktım.Gözleri korkunçtu.Simsiyahtı ve hiç beyazı yoktu.O çığLık atınca ßende bağırdım.Zac:
-İşte ßu çok tuhaftı...İyi misn aşKıım..??
Nefes nefese kalmıştım su getirdiler,içtim..Ne gördüğümü anlattım onlara.Eddie alttan alttan gülüyordu.Herkez ona yaptığının yanlış olduğunu söyledi.Arkadaşlar benimle ilgilenirken Selena ortada yoktu.Onun yokluğunu fark edince,sanki kafamdan kaynar su döktüler.Çok korktum ona birşey oldu diye.Şüphelendim.Ne oldu ? diye sordukları zaman Selena'nın ortada olmadığını söyledim.Blair:
-Al işte.! Yine senin yüzünden kızı kaçırdık.Kim bilir nereye gitti.Hadi gel Nate, seLena yı arayalım..
Hepimiz Selena'yı aramaya koyulduk.Miley donmuş gibi yerinde oturuyordu.Hadi Selena'yı arayacağız bizimle gel dedim.Bana Selena nerde ki ?? dedi.Anladım ki oda şoka düşmüşdü.Birkaç arkadaşım onun yanında kaldı.Ormanda Selena yı arıyorduk.Tekrar ßir çığlık duyduk.Zac kamp alanına geri dönmemi istedi.Sese doğru yönelicekken kolundan tuttum:
-ßeni ßırakma Zac lütfen..Sad dedim
Zac kararsız kalmıştı.Israrlarıma karşılık olarak hayır diyemedi.Uzun bir süre Selenayı aradık fakat bulamadık.Sonra Eddie:
- ßulduk..Selena yı ßulduk...
ßen merakla :
-Nerdeymiş.Nasılmış..Birşey olmuş mu onaaa ??? dedim
Eddie:
-Oooff nası desem..Öldü o tamam mı ??
Sanki dünyalar başıma yıkıldı.O kelime kulaklarımda çınlamaktaydı.."ÖLDÜÜ ..ÖLDÜÜ..ÖLDÜÜ" .Biricik arkadaşımın öldüğünü kabullenemezdim.Koşabildiğim kadar hızlı koşmaya başladım..Ağlayarakta olsa..
Kamp alanına döndüm.Çadırı açınca içinde ise..SELENA..:
-Selenaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..İnanamıyorum bu sen misin.Amaa sen ...ölmemiş miydin ??
-Ne ölmesi.Derenin yanındaydım.Manzarası güzel diye gitmiştim.ßi döndüm kimse kalmamış burda.
-Peki ya Eddie neden senn öldüğünü söyledi bize??
Eddie iyice kafamı karıştırmaya başladı.Diğerleride yavaş yavaş gelmeye başladı.ßu kuşkuyla yatmak hoş olmasada uyumayu becerdim...
Sabah olmuştu.Bir güzel kahvaltımızı yaptık.Ashley adlı arkadaşım bnm yanıma gelerek:
-Aklına Eddie takıldı değil mi ?. O delinin teki.Geçen yıl aynısını banada yapmıştı.İnsanı ister istemez hipnoz ediyor.Kötü şeylr görmesini sağlıyor.Sonrada saçma sapan yalanlar uyduruyor, dedi.
ßen olayı çözmüştüm.Tabi Ashley sayesinde.Onunla biraz konuşmak istedim.Canım sıkılıyordu.Beni çok iyi anlıyordu.Neden V takımında bir değişiklik olmasın ki ?Karar verdim.ßu kadar iyi birinin ßizim takıma yerleşmesi...çok muhteşem olurdu açıkçası.ßizimkilerle konuştu.Anlayışla karşıladılar.Ashley'i çağırdım yanımıza.Onu sewqi çemberimize dahil olmasını isdediğimizi söledim.Seve seve kabul etti.Bana ise ona "aramıza hoşgeldin" demek düştü..

Yeni karakter
ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) - Sayfa 2 Ashley%20Tisdale%20%284%29 Ashley (Selinay)

Uysal,zeki ve anlayışlı bir kızdır.Çok sevecendir ve okulun başarılı kızlarından biridir.Herkez tarafından çok sevilir.Ama alıngandır.
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Salı Ara. 22, 2009 10:03 pm

vay güselmiş bir an korktum öldüm die her dizide ölüorm bnde :S
Alice
Alice

Mesaj  NoEL_BaBa FaTiH Salı Ara. 22, 2009 10:08 pm

dizi birden korkuya dönüştü birden okuyasım kaçtı ama sonunda tatlıya bağlandı alien
NoEL_BaBa FaTiH
NoEL_BaBa FaTiH

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 24, 2009 1:49 am

ßn demiştim her türü içerio ßu diZi die..eCe ßizm taKımn öLmesi ßu dizinin ßitmeSi demektir çünkü herKesin ßi kaTkısı war ( her karakterin yani) ..inŞ ßeqenmiŞsinzdir dwaMı qeLecek eFenm ßakCz noLck..ßuqn fraqmanı kYarm mutLaka..son oLrk yorumLar içn tşK edeRiiimm.. Very Happy
HichiqokunC
HichiqokunC

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics