Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

+3
LhandLey||SeLinay
oOoYiqitoOo
HichiqokunC
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Empty ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

Mesaj  HichiqokunC Paz Ara. 13, 2009 3:23 pm

öhm harakTer tanıTımı yaPmaya ßaşLıorm
ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Vanessa_hudgens0608
Karakter adı : vanessa ( ceNNet )
Esmer ve güzel bir kızdır.Dikkat çekicidir ve okulun başarılı öğrencileridir.Kendine bakmayı , alışveriş yapmayı , gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever.Arkadaşları tarafından da çok sevilir .Fakat ondan nefret eden arkadaşları da wardır ...

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Zac_efron_madrid_nc1
Karakter adı:Zac (yiğit)
Yakışıklı ve kızların rüyası bir erkektir.Okulun başarılı öğrencilerinden biridir.Neşeli,sevimli ve anlayışlı yapısıyla arkadaşları tarafından çok sevilir.Çapkındır.

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) 27242_miley-cyrus-400ds0827
Karakter adı:Miley (arzu)
Kumral ve güzel bir kızdır.Uysal ,anlayışlı ,zeki ve eğlencelidir.Arkadaşları tarafından çok sevilir.Fakat değişken ruh hali hem onu hem etrafındakileri çok üzer.Okulda başarılı öğrencilerden biridir.

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Selena-gomez
Karakter adı: Selena (ece)
Uysal,zeki,güzel ve tatlı bir kızdır.Okulda başarılı öğrencilerden biridir.En kötü anda bile herkesi güldürmeyi başaran bir arkadaş olması , üzülünecek duruma bile gülmeyi başaran bir kız olması arkadaşlarını çok etkiler we bu nedenle arkadaşları tarafından çok sevilir .

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) D7f2b_blair-waldorf-fashion-sense_323x492
Karakter adı :ßlair (gaye)
Dedikoducu ,güzel ve sadık bir dosttur.Okulun başarılı kızlarından biridir.Moda ondan sorulur.Yere bakan yürek yakandır.Nate ile mutlu bir ilişkisi vardır taa ki ...

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Chace-crawford
Karakter adı:Nate (fatih)
Yakışıklı,sadık,uysal ve eğlenceli biridir.Okulun en başarılı öğrencilerinden biridir.Zac qißi oda basketbol a düşkündür.Blair ' e aşıktır.

En son HichiqokunC tarafından Perş. Ara. 17, 2009 9:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
HichiqokunC
HichiqokunC

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Empty Geri: ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

Mesaj  HichiqokunC Paz Ara. 13, 2009 3:25 pm

Yaz tatili bitmişti.Okulların açılmasına 1 gün kalmıştı.Herkez okul arkadaşlarını çok özlemişti.Bunların arasında sıkı dostlukları olan Vanessa,Blair,Nate,Selena ve Miley de vardı.
Vanessa eşyaLarını valizinden çıkarırken arkadaşlarının fotoğrafını gördü ve "ne çok özlemişim onları" diye içinden geçirdi.Aklından Miley'i aramak geçdi ve elini cep telefonuna attı.Vanessa :
-Alo..Miley
Miley:
-Vanessa ..(heyecanlı bir ses tonuyla) ßu sen misin ??
Vanessa:
-ßaşka kim olabilir ki ?? Offf seni ve diğerlerini çok özledim.ßuluşur buluşmaz size öyle bir sarılıcam kii !
Miley:
-Sen sarıl ben öpeyim (ikiside kahkaha atar) .
Vanessa:
-Ne dersin ,bu akşam benim evde "sıkı dostlar" partisi vereyim mi? Önceden birbirimizi görmüş oluruz.
Miley:
-Harika olur.Cipsler benden ama.
Vanessa:
-Her zamanki gibi ..Akşam görüşürüz.
Miley:
-Görüşürüz tatlım.
Vanessa yüzünde mutluluk ifadesiyle alışverişe çıkar.Parti için eve birşeyler alırken gözüne vitrinde duran qöz alıcı elbise batar.O kadar büyülenmiştir ki koşar adımlarla mağazaya doğru ilerlemeye başlarken bir erkeğe çarpar.Vanessa ayağa kalkar kalkmaz, telaşlı bir ifade ile :
-Özür dilerim .Ben sizi farketmedim , der.
Çocuk:
-Önemli değil.Sizin bişeyiniz yok ya ?? ßu arada ben Zac.
Vanessa ayağa kalkar ve başını yavaş yavaş Zac'in yüzüne doğru kaldırır ve gözlerine vardığı an..
Vanessa:
-Memnun oldum Zac ben Sa yok Nessa yani Vanessa , der ve derin bir nefes alır.
Zac hafif bir gülümser ve :
-Bende memnun oldum Vanessa .Umarım bir daha görüşürüz deyip oradan ayrılır.Vanessanın aklı hala Zac de kalmıştır fakat vitrindeki o güzelim elbiseyide unutmuş değildir.Mağazaya girer ve :
-ßu vitrindeki elbise ne kadar acaba ? der.
Satıcı alaycı bir tavırla :
-Hıh ! Kimse almıyor zaten.1 aydan beri orda öle duruyor.Sana bedava veririm ,deyip vitrindeki elbiseyi Vanessa ' ya verir.
Vanessa şaşkın bir ifade ile:
-Teşekkür ederim,kolay gelsin,der ve eve gitmek için bir taksiye biner.
V eve girdikten sonra Miley'i arar ve evine gelmesini söyler.Aldıklarını yerleştirdikten sonra kapı çalar.Gelen Miley'dir.
Vanessa yüzünde kocaman bir gülümsemeyle :
-Mileeeeeyyy .!! die bağırır ve ona sıkıca sarılır.Hoşgeldin seni görmek paha biçilemez dostum yaa , der ve onu içeri alır.
Miley:
-Canım arkadaşım benim.Bende seni gördüğüme çok sevindim walla.Diğerlerini aramaya başlayalım , der ve elindeki cipsleri Vanessa' ya verir.Vanessa cipsleri yerleştirdikten hemen sonra kapı çalar.Vanessa biraz şaşkın ifadeyle kapıyı açar ve..
(Nate,Blair,Miley,Selena) :Sürpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzz !!! derler.
Vanessa:
-Ya hiç değişmemişsiniz.Hala süpriz süpriz Very Happy Gelin buraya yaa , der ve onlara sarılır.
İçeride çok güzel bir dostluk gecesi yaşanır.Vanessa arkadaşlarının birbirini önemsediğini görünce duygulanma aşamasına gelir ve o sırada Blair ayağa kalkıp:
-Şimdi size yep yeni haberler.Okula Zac adında yakışıklı ve karizma bi oğlan gelmiş.Babası zenginmiş öle diyorlar vee bilin bakalım bu yaz tatilinde kimle kanka olmuş ?
HichiqokunC
HichiqokunC

ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Empty Geri: ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi)

Mesaj  HichiqokunC Paz Ara. 13, 2009 4:21 pm

Fatih aßimizn konuyu taŞıması sonucu oLuşan yorumsuzLuqn qetirdiqi stres oLsada yinede 2. ßöLme ßaşLıorm
1.ßöLüm dewamı / Gecenin açıkLaması
Blair birşeyler bilirmiş gibi Vanessa'ya döndü.Vanessa tedirgin bir şekilde cevap verme gereği duydu:
-Imm..Sen mi ?
ßlair:
-Yanlış cevap.Tabiiki Nate !
Nate:
-Ah evet arkadaşLar benim.Yazda yazlığımıza gittik.Akşam cafeye gidecektim ve bankta Zac'i üzgün bir şekilde buldum.İçiyordu..Benimde o zaman Blair ile aram bozukdu.Anlicağınız ondan farklı bir yanım yoktu.Onun yanına oturdum ve sorunun ne olduğunu sordum.Yanır sıra dışı birşeydi.Resmen "gerçek aşkı arıyorum.Hayatımın kadını ? Kim bilir ne zaman " demek istedi.Anlayışlı bir şekilde ona birşeyler anlattım ve o hala aşk diye yakınıyordu.Uzun bir konuşmaının ardından, bildiğiniz kanka muhabbeti işte ..=)
Vanessa kafası karışık bir biçimde ama hafif gülümseyerek:
-Vay bee.Ne olay ama.Aşkı arayan adam.Bir erkek için fazla abartılı.
Selena:
-Kim bilir V ? Belki sende birgün beyaz atlı prensini bulursun. Smile
Vanessa düşünceli bir şekilde boş çerveçesine bakmaya başladı.Vanessa'nın dilinden dewam edeLim..
Tam 2 yıl öncesine kadar doluydu o çerçeve.Delicesine aşıktım ßarış'a.Onun "ben artık başkasını seviyorum"deyişi hala kulaklarımda çınlıyor.Acı verici ve öldürücü bir virüs gibiydi.Şimdi ise Zac..Tekrar aşık olamam.Tekrar wazgeçemem kendimden , karanlığa atamam.Zac'in gözleri gözlerime değdiği an kayboldum sanki.Unutmalıyım onu.En doğrusu bu olmalı..
Selena V'yi dürterek:
-Vanessa...V...Heeeyy..!
Vanessa ßirden irkiLir:
-Ha..Ne..Noldu ??
Selena:
Nereye daldın öyle ?
Blair alaycı bir tavırla bir kaşını yukarı kaldırır ve V'ye dönerek :
-Noldu? Zac seni çok etkilemiş olmalı.
V:
-ßlair! ßunuda nerden çıkardın ?
Nate:
Blair lütfen.Yine ßaşlama !
Blair: Yalan mı? Neyse.Vanessacm seni düşündüğümü bilirsin.Yine pişman oLmanı istemeyiz değil mi ?
Vanessa öfkeyle ayağa kalkar ve yüksek ses tonuyla:
-Kes şunu ßlair.Barş bu günü mahvetme!
Nate:
-Kızlar lütfen .Neyse yarın okul var.Biz aşkımla kaçar.Görüşürüz Vanessa.Yarın kop kop var.Okulun ilk günü.İyice dinlenin.
Herkez yawaş yawaş kalkmaya başlar.Miley V'nin yanında kalmayı tercih eder.Yatmadan önce Miley'İn kafasına takılan birşey wardır.V'nin odasına giderken biraz endişelensede yinede arkadaşına ne olduğunu merak etmiştir.V'nin kapısına vurarak içeri girer ve Miley:
-Imm..V sana sormak isdediğim birşey war.Müsaitse..
V , miLey'in sözünü keserek:
-Sorun değil Miley.Uyumuyordum zaten.Gel otur şuraya.
Miley:
Bak V seni çok sevdiğimi bilirsin fakar bugün ki tavırların hele ki Zac konusu sonraki tavırların..Yani , aşık olmuş gibisin.Bana anlatabilirsin inan kimseye söylemem.
Vanessa kısa bir tebessümden sonra kendine çeki düzen vererek olayı anlatır:
-Buqn aLışverişden dönerken gözüme vitrinde olan bir elbise çarptı.Koşar adımlarla mağazaya doğru ilerlerken ona çarptım.Yere düştü tüm aldılarım.Ben yerdekileri toplarken oda ßana yardım etti.Birden dengesizleştim ve beni kolumdan tuttu.Kafamı yavaşca onun yüzüne doğru kaldırdım.Gözlerinr baktığım an kalbim 2 yıl öncesi...
Ben korkuyorum Miley.Ya kaybedersem ?
Miley:
-Ah V...Zac'i tanımıyorum fakat hep böyle yaşayamazsın.Birine 1 şans vermelisin değil mi ?
Vanessa:
-Haklısın.Hem daha bunun yarınıda var.Yatalım artık geç oldu.İyi geceler Miley Smile
Miley:
-İyi geceler V...
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  oOoYiqitoOo Paz Ara. 13, 2009 9:46 pm

çok güzel olmuş cennet (: gelecek bölümü sabirsizlikla bekliyorum GELECEK BÖLÜMMMMM Smile))))))))))
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

https://sanayiciler6a.yetkin-forum.com

Mesaj  LhandLey||SeLinay Salı Ara. 15, 2009 9:11 pm

Kanka qüseL yasmıŞn emeqine saqLık....!!! SınıftakiLerde siteyi süPer yapmışş onLarın eLLerne saqLık Smile Very Happy
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  Alice Salı Ara. 15, 2009 9:44 pm

çok gsl olmuştaa selinay kim? ve bzm sınıf sitemize neden üye olmuş?
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Salı Ara. 15, 2009 9:47 pm

sLny ßnm qnqam eceCm anKette sitemize üye qeLsn dha fazLa ßnde üye qetirdm işde hem ßu ßi forum üsteLik yaßancıda deqiL Razz
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Salı Ara. 15, 2009 9:51 pm

ama yni üye glsn dio tanımadığımız kişiler değil(yabancı değil diosunda forumdaqi herkes tanıomu?adını duymuşluğum vr yzünü görmüşlüğüm yok)
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Salı Ara. 15, 2009 9:58 pm

arzu qörmüşdü seLinayıı..iLLede yüz qörücen die ßi kural mı war ece ?? sıkı ßi dosTm zTn snn ßnm ark die ßi ayrımcıLıq mı war anLayamdm ..??
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  LhandLey||SeLinay Salı Ara. 15, 2009 10:03 pm

Cnm ßnm.. sıınııfıından yüzümü qöRende waR tanııyanDa..! İsterSen sorabLirSn.. Amacm CenneDn isteqi ve onu cok sewdiqm iCn kııramayııP üye oLdm vede siteye üye qerekiomş (: Smile
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  Alice Salı Ara. 15, 2009 10:03 pm

hyr öle bi kural yok ama btn üyelerin onayını alman gerekirdi nese yha kptbu konuyu
Alice
Alice

Mesaj  LhandLey||SeLinay Salı Ara. 15, 2009 10:05 pm

Eqer öLe bişi qerekioSa siteye üyeLiqimi iptaL edebiLrm cok rahaDsz oLduysanıız
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  Alice Salı Ara. 15, 2009 10:09 pm

hyr sadece görüşümzü alması gerektiini düşündm
Alice
Alice

Mesaj  LhandLey||SeLinay Salı Ara. 15, 2009 10:12 pm

O zmn bi dahaqine aLıırS ..! Smile
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  HichiqokunC Salı Ara. 15, 2009 10:13 pm

eceCm her üye qeLdiqi zmn qeLeßiLr mi die mi soRucaz ?? ßn kuraLLarda öLe ßişe qörmedm ßuLrsan qönder ßizde ona qöre dawranaLm ayNı zmnda sLny ßna ßöLm yardımLarnda Lazm ve yni karakTer oLuo kndiSi ..
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Salı Ara. 15, 2009 10:22 pm

Very Happy cnnt rica etsm bn daha tipli bişi olabilir miyim?Very Happyßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) Vanessa_hudgens_1237578913
Alice
Alice

Mesaj  @rzuh@n Salı Ara. 15, 2009 11:02 pm

çhoq güseL olmuş kendisi yhaNi hikaye Very Happy
@rzuh@n
@rzuh@n

Mesaj  HichiqokunC Salı Ara. 15, 2009 11:52 pm

Yniii ßöLüme ßaşLayaLımm ßkLm...=)

Okulun İlk Günü
Güneşin doğmasıyla birlikte saat 07:30 - 08:00 ' e ayarlanmış alarmlar çalmaya başladı.Kimisi heyecanlı,kimisi "biraz daha" diyerek başlıyor güne.Herkez okula gitmeye başladı bile.Vanessalar takımı ise yine geleneklerinde olduğu gibi biraraya geldiler.Koyu ßir muhabbetdelerken okulun içinde yankılanan sesler ßir an kesildi.Sanki yokolmuş gibiydiler.Bizde kapıya doğru bakınca esas meselenin ne olduğunu anladık.Olaylı çocuk Zac qeliyordu.Tüm dikkatler onun üzerindeydi.Sanki ne qiyindiğini,ne yaptığını takip ediyorlardı.Çok saçmaydı bu bence.Kendini beğenmişin biri işde Zac.Sanki bir konuşsam tüm koridor sesimi duyacak gibi geldi.Buna bir son verme gereği duydum ve yüksek sesle :
-Eeee !! dedikten sonra sessizlik bozuldu.Bu sefer ise gürültüler çoğalmaya başladı.Zac bize doğru geliyordu.Bense onun buraya doğru geldiğini görünce , kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu.Yanıma geldi ve bizle selamlaştı.Aramızdaki diyaloj şöyleydi:
Nate:
-Vaayy dostum hoşqeldin.Yine ortalığı yakıyorsun anlaşılan..
Zac gülümseyerek Nate'e karşılık verdi:
-Hoşbulduk adamım.Bu kadar önemsenilecek neyim var anlamadım ?
Nate güldükten snra arkadaşlarını tanıştırmaya başladı:
-Bak sana arkadaşlarımı tanıtayım.Bu Blair , benim kız arkadaşım oluyor kendisi.Buda güzel ve tatlı kızımız Selena ve bu taş bebek Miley ve bu harika kızda Vanessa.Biz ona kısaca "V" diyoruz.
Herkez :
-Memnun olduk Zac !
Zac Vanessa'ya dönerek:
-Seninle daha önce tanışıyorduk , hatırlıyorsun değil mi?
V bir an tedirginleşti ve kekeleyerek:
-Aaaa! Evet hatırladım.Seni görmek güzel =)
Zac tatlı bir bakış ve tatlı bir gülümsemeyle:
-Daha çok görüşeceğiz , deyip sınıfına yönelir.
V'nin arkadaşları yeni bir aşkın kıvılcımlandığının farkındadır.ßunu fırsat ßilen Blair:
-Dememiş miydim? Bakın işde yeni enişde ßu!
Zac'in dilinden dewam edelim..=)
Gözleri büyüleyici bir tılsım gibi.Teni,şehveti,endamı , herşeyi beni ona çekiyor.Huzur buluyorum ona bakarken.Kıyamıyorum ona dokunmaya.Hiç böyle olmamıştım.Ben, çapkınlar kralı..Aşık olabilir miydim?? Ya hayatımın kadını ? O olaßilir miydi ?
Zac , Vanessa'yı düşünürken, V'de onu düşünüyordu.Öğretmenler yavaş yavaş sınıflara girmeye başlamıştı.Edeßiyat öğretmeni V'nın sınıfına girdi ve şu konuşmayı yaptı:
-Çocuklar öncelikle yeni bir dönemin başlangıcı.Nası başlarsak öyle devam ederiz diye bir kamp yapmayı planladık.Havalar soğumadan önce,yaza veda olarak düşünün bunu.Yarın okul yok fakat okul kampı var.Gelmek isdeyenlerin elleri havaya !
Neredeyse herkez parmak kaldırmıştı , V'den ßaşka :
-Vanessa ! Neden sen gelmiyorsun?
V:
-Yaz tatili boyunca yeteri kadar stres attım hocam.Derslerime ön hazırlık yapmayı düşünüyorum.
E.öğretmeni:
-Sen bilirsin V.Fakat bugün son gün unutma.Üstelik kamp ücretsiz.Yinede karar senin kararın.
V sadece zil sesine odaklanmıştı.Bir süre sonra nihayet beklenen an gelmişti.Zilin çalmasıyla beraber V hemen sınıftan kendini dışarı attı ve arkadaşlarının yanında soluklandı.Miley:
-V..Neyin var senin ?
V:
-İyiyim ben.Sadece biraz bunaldım.Nate araya girer ve konuyu değiştirir:
-Okul kampı varmış hemde ücretsiz.Kampa gelmeyenin kafasında bir arıza olmalı !
Vanessa ciddi bir ses tonuyla:
-Ben gelmiyorum.Kafamda bir arıza olmalı değil mi Nate?
Nate pişmanlık duygusuyla:
-Öyle demek istemedim V.Sadece üstüne alındın.
Vanessa derin bir "of" çeker ..
Eve gitme vakti gelmiştir.Vanessa eve gitmek için yola çıkar.Birden bir ses duyar.Ona göre bu ses tanıdık ve etkileyiciydi.Arkasını döndüğü zaman ise karşısında hayatının aşkı Zac.
Zac ,Vanessa'ya birlikte eve gitmeyi teklif eder ve V bunu kabul eder.İkiside karşılıklı duygular beslediklerini anlamışlardır.Bir süre ilerledikten sonra Zac aniden durur.Vanessa ise şaşkın tavırdaydı.Ne yapacağını bilmez,masum aşık kızdı işte.Zac V'nin gözlerine odaklanmıştır.Gözler temas halindeyken,kontrolsüz bir şekilde birbirlerine doğru yaklaşıyorlardı.V'nin dilinden:
.....Birbirimize öyle çok yaklaştık ki ,nefesini nefesimde hissediyorum.Duygularıma hapsoldum bir an için ve kendimi ona bıraktım.Dudakları dudağıma değdiği zaman hiç tatmadığım bir duyguyu yaşadım sanki.Yabancı olduğum bir duyguydu fakat Zac ile ßuna alışamamak mümkün değildi.Dudaklarımız bütünleşmişti ve ellerm onu sıkı sıkı sarmayı istemekteydi.Sadece benim olsun diye.Ve bitiş anı yüzümde kocaman bir gülümseme..ßir neFes ..(unutuLmaz ßir aşK hiKayesi) 1194025918_f
O an sonrası el ele tutuştuk.Konuşmaya başladık.Konu okul kampından açıldı.Gitmeyeceğimi söyledim fakat o kampa gidiyormuş.Israrla gelmemi istedi.Hayır diyemedim.Ona yakın olmayı herşeyden çok isterken,bu fırsatı kaçırmak imkansız gibi birşeydi.Unuttuğum birşey vardı.Bugün son gündü katılımlar için.Yarın iLk işim müdürle konuşmak olacaktı.Mutlu bir şekilde eve kadar bıraktı beni.Son buseyide orada kondurdu dudağıma.Kapıyı kapattığım zaman nefesi bende kalmıştı sanki.Ayrılamazdım artık ondan çünkü kendimi ona teslim ettim.Bağlandım bir şekilde.Ansızın ama tutkulu.Hemen uyumak istedim büyü bozulmasın,zaman ölsün ve hemen yarın olsun diye.Başımı yastığa koyduğum zaman ise aklım,fikrim ve ruhum onun esiriydi...
Sabahın ilk ışıklarında, sokakların aydınlanması ve güneşin doğması uyanma vaktinin haßercisidir.ßu sefer 10 da kalktım.Kahvaltı bile etmeden okula koşa koşa gittim.Müdürün odasında soluğu aldım.Kamp için dün başvurmadığımı ve bugün kararımı değiştirip kampa gitmek istetiğimi söyledim.Bunun mümkün olmadığını söyledi.Çok ısrar ettim fakat adam disiplinli çıktı.Ağlama noktasına geldim ve anlamsız bir şekilde gözlerimden yaş süzülmeye başladı.Müdür yoğun isteğim üzerine benim katılmamı onayladı.Koşar adımlarla Zac'i aradım.Onu bulduğumda ise boynuna atladım yani ona sarıldım ve kampa geleceğimi söyledim.Elimden tuttu ve beni kampa gideceğimiz otobüse bindirdi.Koltukları önceden hazırlamış meğersem.Kulağıma eğildi ve bana :
-Geleceğini biliyordum.
Yine beni etkilemeyi başarmıştı.Yerlerimize oturduk ve çantasından bana bir gül çıkardı :
-Bu gülden bile daha değerlisin.Ama sende ßunun gibi ßnm içinn teksin..dedi.
Büyülenmiştim adeta.Yol boyunca ona sarıldım ve gözlerine mühürlendim tekrar ve tekrar..Konu kamp efsanelerinden açıldı.Her kamp mutlaka birşeyler olurmuş.Hatta bu kampa okul kampı değil ölüm kampı denirmiş.İçimden "saçma" diye geçirsemde çoğu kişi öyle diyordu.Ben şanslıydım.Çünkü yanımda en çok güvendiğim kişi vardı ve biliyorumki beni her şartta korurdu.Camdan dışarı bakınca ise "kamp alanı" tabelasını gördüm.Merakım kampta neler yaşanacağı ile ilgiliydi...??
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Çarş. Ara. 16, 2009 7:56 am

ya iyi güzel hatta çok güzelde bu iş de bizim hiç payımız olmuo Smile bölüm boyunca hiç bişi yaptıımız yok Smile işe bak zac bile seleli 1 gün oldu bizden fazla sesi çıkıo Smile
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  LhandLey||SeLinay Çarş. Ara. 16, 2009 6:27 pm

qanqa qüSeL yaSmışSn tebrik edioRm .! Very Happy cheers
LhandLey||SeLinay
LhandLey||SeLinay

Mesaj  HichiqokunC Çarş. Ara. 16, 2009 9:22 pm

faTih hakLısn yoRum içn tşK ederim fakat konunun aqırLıqı dediqm qißi aŞk ..Sizde aşk yaŞıosnz faKat kamPta herşey ßaşLıor işde ..xD
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Çarş. Ara. 16, 2009 9:40 pm

yha bn kısı deil bnm koyduğum kısı istiorm
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 8:55 pm

şmDyy ece okLda dedim zTn o koyduqn kıs esasında zTn ßnm ßn sade resmini koymuŞdm ..xD isTion madem deiştireim sny fakat naTe iLe yan yana foTon oLamick işn köTü yanı o Sad
HichiqokunC
HichiqokunC

Mesaj  Alice Perş. Ara. 17, 2009 9:29 pm

olsn ßn o kısı sevmedm :@
Alice
Alice

Mesaj  HichiqokunC Perş. Ara. 17, 2009 9:31 pm

deişdm yFrmm ..xD
HichiqokunC
HichiqokunC

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics