Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm

4 posters

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Empty Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm

Mesaj  oOoYiqitoOo Perş. Kas. 19, 2009 10:49 pm

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm

Soğuk kış gecelerine giriş yapmak üzere olduğumuz bir güz akşamındaydım..Gerçi soğuk olan bendim..Kendi kendime güldüm..Ne saçma düşünceler vardı bilinçaltımda..Bir vampirin bedensel bir temas sonucu soğuk olması...Kalbi olmayan biri nasıl üşüyebilirdi ki..?..Bunları konuşurken arabadan Bella'ların evine yaklaştığımı sezmiştim..Yarın Bella'nın doğum günüydü ve bu akşam yanında olmam ona iyi gelecekti..Arabadan indim..Kapıyı kapattım...Bella dışarı çoktan çıkmıştı..Sarıldım..Bella:
-Merhaba..
Edward:
-Sanada..Nasılsın..?

Gözlerinin içine yoğunlukla bakıyordum..O da bana aşağıdan bir bakış attı ve bundan utanırmışçasına:
-'İyim' diyerek gülümsedi ve gülümsemesi suratına yayılırken 'Doğum günüm adıma bir şey istemediğimi yeniden hatırlatmam iyi olacaktır diye düşündüm'..
Edward:
-Ah sahi..
Biraz duraksayıp bir kaşımı kaldırarak ve ses tonumu biraz yavaşlatarak devam ettim:
-Ama gerçekten..Bir hediye istemediğine emin misin..?
Bella:
-Edd..Ben iyim tamam mı..?
Araya girdim:
-Yoo..Evet iyiliğin konusunda kesinlikle bir şüphem yok..Sadece..Seni özlemişim...

Bir kaç saniye birbirimize baktık (5-6)
Bella:
-Öp beni..

Bu kelimelerin bir anda gelmesi beni çok şaşırtmıştı..Onu bir kere öptüğümde kendimi kontrol edemediğimi anlamıştım ona ilginç bir bakış attım..Gülümseme,şaşkınlık,hüzün,korku her şeyin bulunduğu bir duygu karışımı..
Tekrarladı:
-Öp beni Edward..
Sözlerinin beni büyülemesinin sonunda yağan yağmurla birlikte nefesini hissetmem bir olmuştu..Yarını bekleyecektim..Başında uyumasını bekledim sabaha karşı bende gitmiştim..Sabah kalktık..Emmét televizyonu açmış kanalları değiştiriyordu..Alice kitap okuyordu..Jasper'sa yanında bir şeye odaklanmış duruyordu..Salona giriş yapmıştım elimde bir bardak gazoz duruyordu..Hiç bir tad almasam bile içiyordum...Bella Jacob'la dolaşmaya çıkmıştı..Jacob'u arıyordu..Karşısına Emily çıktı..Bella:
-Ah..Em..Selam..
Emily:
-Selam Bells..
Bella sporcu kıyafeti ve elindeki roketinin yanı sıra şapkasını görünce sordu:
-Beyzbola mı..?
Emily:
-Ah..Evet yine beyzbol şu Amerikan Geleneği işte..
Bella kaşlarını kaldırarak gülümsedi..
Emily:
-Her neyse görüşürüz Bells..
Bella:
-Görüşürüz..
Bella önünü dönerken Jacob'a çarptı ve:
-Oww Very Happy
Jacob:
-Bells..Bu ne hoş bir sürpriz..İyi misin..?
Bella:
-Evet boyun gerçekten çok uzamış..Uzun zamandır görüşmedik..Ergenliğin büyük bir kısmını bu dönemde katettin sanırım..
Jacob:
-Ah evet..Zor oldu..1,95..
Bella:
-Evet harika..1,69'da kısa değil ..
Jacob:
-Doğru bücürük.. Razz
Bella:
-Hadi Jake..Şımarık bir tavır takınmıştı..
Birlikte vakit geçirmeleri ikisi içinde güzeldi..Bella'nın doğum gününü kutlamak için öncelikle Jake Ve Emily vardı..Orada Bella babası ve Jake'lerle birlikte kutlamıştı..Aynı zamanda sınıf arkadaşlarıyla..Akşam sıra bize gelmişti..Onu almıştım..Eve geldiğimizde hediyeleri gördü...Alice ile konuşuyordu merdivenden inerken..Bella:
-Size hediye istemediğimi söylemiştim..
Alice:
-Yapma Bella..Hediyeleri çok beğeneceksin..
Herkesin hediyesi güzeldi.Edward Bella'nın kamyoneti için bir radyo almıştı..Alice:
-Şimdi sıra geldi benim hediyeme..
Bella açtı ve kutunun boş olduğunu fark edince Alice birden:
-SÜPRİZ..! diye bağırdı..
Devam etti:
-Hediye istemeyen sendin..
Gülüşmeler olmuştu..
Bella diğer hediyeyi açıyordu..Bir anda açarken eli kesildi.Bella:
-Ah..Sorun yok..
Jasper kanı gördüğünde atıldı ve bir anda Bella'nın üzerine sıçrayacakken Edward Bella'yı kurtarmak için iterken Jasper'a bir yumruk attı..Jasper kendine hakim olamamıştı..Henüz acemi bir vejeteryan(İnsan kanıyla beslenmeyen vampir)vampirdi..Bu onu çileden çıkarırken..Emmet ve Edward onu sakinleştiriyordu..Alice parmağımın kesiğini gördü..Fazla kanamamasına rağmen Edward'ın bakışlarındaki şüphe ve beni korkutacak tebessüm beni yıkmıştı..Aklımdan o iki saniyede çok şey geçmişti..

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Sonu
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

https://sanayiciler6a.yetkin-forum.com

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Empty Geri: Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm

Mesaj  Alice Ptsi Kas. 23, 2009 7:11 pm

bişi sorucm madem vampirler ölümsüz oluo bi tek içlerinde bella normal neden onuda ısırmıolar oda vampir olsun beraber yaşasınlar sonsuza dek...
Alice
Alice

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Empty Geri: Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm

Mesaj  oOoYiqitoOo Ptsi Kas. 23, 2009 9:53 pm

béLLa vampiR oLmak istio fakat onLar VEJETERYAN vampiR yani insaN kaniyLa besLenmioRLar..Fakat isterLerse yapabiLirLer..Zaten 4.fiLm şafaK vaKti'Nde beLLa vampiR oLuoR XD.!

Her neyse..

Bu bölümü bu müzik eşliğinde dinleyeceksiniz...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri

2.böLüm..

Jasper'ı sakinleştirmeye çalışmak zaman almıştı..Bella'ya daha fazla acı vermek istemiyordum...Bununla ilgili bir karar alma vakti gelmişti.Bella'yı evine bırakmak için kamyonetine bindirdim..Yolu yarılamış olmamıza rağmen ikimizde susmuştuk..Sessizliği bozdum:
-Olanlar için Jasper adına özür dilerim..
Bella gözlerini kırpıştırıp kafasını yavaşça sağa sola sallayarak bana yavaşça baktı ve:
-Yoo..Sorun değil...
Edward:
-Sana daha fazla zarar vermek istemiyorum..
Bunu duyunca içinde fırtınalar koptuğunu anlamıştım bir anda bembeyaz olmuştu bir vampirin teni gibi.. pale
Edward:
-Bella..İyi misin.?
Kafasını sallamıştı..
Arabadan inmiştik..
Edward:
-Bak bunu yarın konuşalım fakat..Yani bunu yarın konuşsak daha iyi..Uyuman gerek..
Bella:
-Edward ne demek istiyorsun?..
Edward:
-Bells seni incitiyoruz..
Bella:
-Bu da ne demek oluyor Edward..?...Seninle vakit geçirmek hoşuma gidiyor ve sana geri dönüşü olmayan bir şekilde aşığım ve sen bana incitmekten söz ediyorsun..Ben iyim eğer bu akşam olanlardan dolayıysa umrumda değil..
Biraz susmuştuk 3-4 saniye sonra..Bir kaşını kaldırıp başını eğdi ve:
-Aşk engel tanımaz Edward..
Araya girdim:
-Bu ayrı bir mesele..
Bella:
-Belki de bunu yarın konuşmalıyız..İyi geceler..

Ailemle birlikte Forks'tan uzaklaşmak en iyisi olacaktı...Eve gelmiştim..Alice:
-Edward olanlar adına üzgü..

Lafını bitirmesine izin vermeden:
-Sorun değil..Eşyalarınızı hazırlayın burada gerektiğinden çok üç sene geçirdik..
Emmet:
-Bencede bu en iyisi olacak..
Rosalie:
-Zaman gelmişti..Bir yerde en fazla bir ya da bir buçuk yıl kalırdık..Fakat Forks değişikti..Ama gerçekten zamanı geldi..
Jasper bir şey dememişti..
Alice:
-Edward..
Masum gözlerlini üzerime devirdi:
-Ya beLLa..?..
Edward:
-Onunla yarın konuşucam..
Alice:
-Bu kadar kolay terkedemezsin..Biz gidebiliriz fakat sen Bella adına burada kalmak zorundasın.
Edward:
-Sevgilin Bella'nın hayatını mahvedebilirdi..
Alice:
-Vampir olmak hayatın sonunun gelmesi değildir..
Edward:
-Bu kadar arzuluysan ve Bella'da bu kadar arzuluysa neden onu ısırmıyorsun Alice.?..Belki bu en doğrusudur..
Alice:
-Saçmalamayı kes..
Edward:
-Yeter artık...
Rosalie:
-Alice..Tatlım..Gidiyoruz..Buna kendini aliştirsan iyi edersin..

Alice,Rosalie,Emmet ve Jasper yola çıkmışlardı...

Bella ile konuşmalıydım ve ormanda bir yerde buluştuk...

Edward:
-Bella gidiyoruz..Dün akşam olanlardan sonra ve ondan önce yaşadığın tehlikelerin ardında ve burada geçirdiğimiz uzun zaman eklenirse..Olmuyor..Üzgünüm..Sana zarar veriyorum..
Bella konuşamıyordu..
Bella:
-Edward gidemezsin..

Bana bir anda dokunmuş fakat başını sağa sola sallayıp ağlayacak gibi olduğunda geri çekiliyordu yavaşça...Devam etti:
-Bunu bana yapamazsın..
Edward:
-Bella..Üzgünüm..Olması gereken bu...
Bella yere düşmüştü...Ağaçların ortasındaydı..
Edward:
-Çok üzgünüm..
Eğilip yanağını öptükten sonra ardıma bakmadan gitmiştim..Ardımdakileri bırakarak...

ŞU AN HİKAYE BELLA'NIN DİLİNDEN ANLATILMAKTADIR.

Soğuk hava bastırıyordu..Edward gitmişti..Beni terketmişti..Kendimi yalnız hissediyordum..La Push Sahilinin Ormanlarında..Yalnız..Bacaklarımı gövdeme yaklaştırmış..Sonbahar yapraklarının arasına süzülmüş yerde sarı paltomla kıvranıp duruyor..Acı çekiyordum...Edward'ın yokluğunda James'in beni ısırmış olduğu dişlerin bölgesinin acısı katlanılmazdı..Yaklaşık bir saat sonra ormanda uzun saçlı birisini fark ettim..Hava sisli olduğundan tam seçememiştim..Fakat sanırım Emily'idi..Ayaklarım çıtlıyordu..6 saattir buradaydım..Emily beni fark etti:
-Bella..Burada ne işin var.?..İyi misin..?
Ses çıkarmıyordum..Gözlerim ağaca odaklanmıştı..Devam etti:
-İyi görünmüyorsun Bells..Hadi..

Evlerine kadar yürüdük..Jacob,Emily ve babaları Billy'nin evindeydik..Billy bir kaç günlüğüne California'ya gitmişti..Jacob beni gördüğünde telaşlandı:
-Bella..N'oldu böyle sana..?
Emily:
-Konuşmuyor Jake..

Eve geldiğimizde üşüdüğümü sezmişlerdi..Sıcak bir kahve yapmışlardı..Konuşmayı denedim fakat gerçekten konuşmakta zorlanıyordum..Kahveyi yudumladıktan sonra vücudumun tüm bölgelerine bir sıcaklık geldi ve boğazımın bir çöl kadar kuru olduğunu fark ettim..Hava soğuktu..Jacob babamı aramış ve onlarda olduğumu söylemişti..Emily elimi tutmuştu..Konuşuyordu:
-Bella..Ne oldu..?..Anlat bize..
Duraksadım ve konuşmaya başladım..Titremem kesilmişti:
-Edward..dedim sesini 2-3 saniyede zorla söyleyerek..
Jacob:
-Onların gideceklerine dahi söyleşiler vardı..Yoksa..Ah Lanet olsun..Edward bunu nasıl yapar..?..
Emily:
-Edward gitmemiştir..Mutlaka döner..Bella seni asla bırakamaz..İnan bana..
Kafamı sallamıştım..Melankoliye uğramıştım...Acı çekiyordum..Boğazım düğümlenmişti..Fakat anlatmaktan başka yapacağım şey yoktu..Alice.Edward..Yokluklarında Jake ve Em beni teselli edeceğe benziyordu..Gözümü yükselen Dolunay'a dikmiş konuşmaya başlamıştım..

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri

2.Bölüm Sonu
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  oOoYiqitoOo Perş. Kas. 26, 2009 2:01 pm

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan..Aşk Ve Ölüm Zinciri 3.Bölüm

İyi Seyirler...

Bu bölümü bu müzikle dinleyeceksiniz..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yalnızlık hissi tüm vücuduma yayılmıştı yanımda Jake Ve Emily olmasına rağmen..Edward'ı özlüyordum.Bu katlanılmaz bir acıydı..Dayanılamaz...!..

EDWARD ANLATIYOR..

Arabadan dışarıdaki ağaçlara bakıyor ve Bella'yı düşünüyordum...Ona sırılsıklam aşık olmama rağmen bunu yapmam çok saçmaydı..Alice üzülmüştü...Ağlıyordu..Rosalie:
-Hşş..Tatlım ağlamana gerek yok...Senede bir Bella'yı ziyarete geliriz..

Fısıldayarak konuşmuştu
-Ne gerek varsa..

Jasper:
-Edward burdan gitme sebebimiz bense.
Edward:
-Kes sesini Jasper..
Sesim incitici çıkmıştı..

Emmet arabayı sürüyordu...İndiğimizde Alice'in gözyaşları hala süzülüyordu..İki eliylede göğsüme vurdu:
-BUNU BELLA'YA NASIL YAPARSIN..?..PİS HERİF..SENDEN NEFRET EDİYORUM..!..SENDEN NEFRET EDİYORUM..!..SENDEN NEFRET EDİYORUUM..!

Hıçkırarak ağlmaya devam etmişti..
Rosalie:
-ALİCE..!..YETER O İNSAN ADINA BU KADAR ÜZÜLMENE GEREK YOK..BELLA BİZDEN BİRİYMİŞ GİBİ KONUŞMA..!
Alice:
-SENİN DEĞER VERDİĞİN İNSANLAR ARASINDA SÜREKLİ VAMPİRLER OLDUĞU İÇİN BUNLARI SÖYLEMEK ÇOK KOLAY.!..VEJETERYANLIK BELKİ SANA UYMUYORDUR HAH.?
Rosalie:
-BU KADARI ÇOK FAZLA..!
Edward:
-KESİN SESİNİZİ..!..YETER ARTIK BELLA İKİNİZİ DE İLGİLENDİRMİYOR..!..ARTIK BURADA YAŞAYACAĞIZ VE BİR İTİRAZI OLAN VARSA YA ŞU AN ÇIKSIN YA DA SONSUZA DEK SUSSUN..!
Jasper:
-Bu en doğrusu..

BELLA ANLATIYOR...

Eve gelmiştim..Bembeyazdım..Babam Charlie:
-İyi misin.?..Edward adına bu kadar üzülmene gerek yok..
Bella:
-Hayır o pislik adına üzülmüyorum..

'Pislik' kelimesi canımı acıtsada bunu hakediyordu...Ama ölmek istiyordum..Edward'ın yokluğunda yatağıma büzüşmüştüm...Kendimi çok yalnız hissediyordum...Edward...Bunun neden yapmıştı..Ondan nefret ediyordum ama ona olan aşkımdan dolayı vücudumda tek bir nefret hissi bile kalmıyor..Aşk onu bastırıyordu...Yaşamak benim için artık anlamsızdı..Aklımı kaçırıyordum...!

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan..Aşk..Ve Ölüm Zinciri 3.Bölüm Sonu..

4.BÖLÜM'DE NELER OLACAK ?

-Bella Jacob'la uzun vakitler geçirecek.
-Bella'nın üzüntüsünü Jacob Edward'ı suçlayarak dindirmeye çalışacak..
-Victoria Ve Laurent..Vejeteryan olmayan iki vampir La Push Sahilinde (Jacob'ın Evine yakın) görünüp insanları öldürmeye başlayacaklar.!

HEPSİ VE DAHA FAZLASI..

4.BÖLÜM'DE..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Alice Perş. Kas. 26, 2009 8:08 pm

sprmiş çok beğendim 4. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Icon_cry
Alice
Alice

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Salı Ara. 01, 2009 11:15 am

gerçekten çok güzel sanki filmi kısaltıpda buraya koyuyoun yiido çok müthiş yazıosn insan başladımı bırakamıorrr
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Perş. Ara. 03, 2009 11:20 am

BVH 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri 4.Bölüm

Kabuslar görüyordum..Yaklaşık 1-2 haftadır..Aynı kabuslar..La Push'ta Edward'ın beni bırakıp gittiği kabuslar..İçim acıyordu...Derslerim son haftalara oranla daha iyiydi..Kalkmamak istiyordum..Saat 7'ye yaklaşıyordu..Cumartesi günüydü..Gözlerimi açamadığımı farkedince kendimi zorlamadan yatağa bıraktım..Uyandığımda Charlie kahvaltıyı hazırlamıştı..Bella:
-Günaydın baba.
Charlie:
-Günaydın tatlım..
Bella:
-Bugün biraz Jacob'lara gitmek istiyorum...
Charlie:
-Oh.Tabi..

Kahvaltı ettikten sonra kamyonetimle Jacob'a gittim..Şirin bir yerdeydiler..Jacob:
-Bella..Hoş geldin..

Gülümsemesi vücuduna yayılmıştı..Bella:
-Hoşbulduk.Nasıl gidiyor.?
Jacob:
-Her zamanki gibi..
Emily:
-Hoş geldin Bells.
Gülümsedim:
-Hoş bulduk Emily.
Jacob:
-Bella..Buraya gelmen konusunda biraz konuşmamız gerekiyor.

Başımı yana çevirmiştim:
-Neden.?
Jacob:
-Etrafta..Bazı..Yani..
Emily:
-Bak bunu sana nasıl açıklayacağımızı bilmiyoruz..
Jacob:
-Quilet Efsaneleri'ne göre soyumuz kurtlara dayanıyordu..
Bella:
-Bu da ne demek oluyor.?
Jacob:
-Ben değiştim Bells.

Şaşırmıştım:
-Yani..Sen bana bir kurtadam olduğunu mu söylemek istiyorsun.
Jacob:
-Sinirlenince bir kurtadama dönüşüyorum..
Bella:
-Ow.
Jacob:
-Vampirlerle takılıyor olmasan bunu duyduğunda aklını kaçırıyor olduğunu düşünürdün.
Bella:
-Biliyor musun.?
Jacob:
-Senden daha çok şey biliyorum..İnan bana Charlislie..Edward..Onların vampir olduklarının yanı sıra seni uyarmam gereken başka bir konu daha var.

Şaşırmıştım.Emily:
-Bende öfkelenince...Brrr..!..Bir kurda dönüşebiliyorum.
Bella:
-...
Susmuştum.
Jacob:
-Uyarmam gereken diğer konu sahilde iki vampirin dolaşıyor olması. Ve Sam,Quil,Embry,Jared ve ben bunu durdurmak zorundayız.Bizim görevimiz bu.Bilmen gerekiyordu Bells.
Bella:
-Şaşırdığımı dile getiremem fakat..Bunu kelimelere dökmek zor.
Emily:
-İçeri girelim....

La Push'ta iki vampir..Laurent ve Victoria mıydı.?..İnanmak güçtü fakat olanaklıydı..Edward James'i yani Vitoria'nın eşini öldürdü..Victoria'da benim peşimde..Eşe karşı eş..Victoria'nın beni arıyor olduğunu ve arkasındada Laurent'in bulunduğunu düşünmek iliklerimdeki kanı donduruyordu..Jacob bir anda anlar gibi elimi tuttu:
-Ben burada olduğum sürece sana hiç bir şey yapamazlar.İnan bana..

Kafamı yana doğru salladım:
-Vampirleri yenemezsiniz.Onlar..onlar mermer gibi..Asla yapamazsınız.
Jacob güldü:
-Sahi mi.?.Geçen Victoria'yı Kanada sınırına kadar kovaladığımı söylersem ne dersin.?
Emily:
-Merak etme...Sana bir şey olmayacak.

Ardından Quil,Embry,Sam,Paul ve Jared içeri girdiler.Jacob:
-Sırrımızı bilen yeni bir dostumuz var.
Bella:
-Bunu kimseye söylemem.
Sam:
-Daha tam bir kurtadam sayilmazsın Jacob.Hastalik kısmını aşmadın...
Jacob:
-Ama dönüşebildim..
Sam:
-Emily Bella'yı evine bırak.Bu Jake'in iyiliği için.
Bella:
-Neler oluyor.?.Emily'ye emir veremezsin.
Paul:
-Emin misin.?..Jake bizimle kalmak zorunda kız arkadaşının yanında değil..Bu onun eğitimi adına önemli
Bella:
-Onun kız arkadaşı değilim.
Dışarı çıkmıştık.
Bella:
-Ayrıca bu da ne eğitimi oluyor.?.
Paul:
-Hiç bir şeyi bilmeyen bir insanın tekisin.Burada fazla dolaşman senin için RİSK.Eğer o çatlak vücudunu La Push'tan uzaklaştırmazsan bir gün elbet senin de..
Sam:
-Bu kadarı yeter.
Devam etti:
-Kesin sesinizi.
Paul taklit yapar gibi sesini inceltmişti:
-Edward beni terk etti Jacob.Edward beni terk etti..

Sinirden kaslarım kendisi hareket etti.Ve yüzüne bir tokat attım.
Quil:
-Haketmişti.

Paul hızlı nefes alıp veriyordu.Jacob:
-Lanet olsun.
Sam:
-Sakin ol Paul.Sakin ol..

Paul'un kasları titremeye başladı..Değişiyordu...Kalbimin atışını hissedebiliyordum çünkü birazdan bana karşı içinde anlamsız bir kin dolu kurt saldıracaktı fakat yanımda Jacob'un oluşu beni biraz güvende hissettiriyordu.Paul patladı.!

BVH 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri 4.Bölüm Sonu

5.Bölüm Çok Yakında

5.Bölüm'de neler olacak.?

-Laurent Ve Bella arasında bir diyalog.

-Kurtların ve iki vampirin savaşı.

-Alice'in dönüşü.

5.Bölüm En Geç 7 Aralık Pazartesi Gecesi Yayına girecek.
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Alice Perş. Ara. 03, 2009 11:30 am

yaşasın geri dönüorm ama sadece bnmi dönüorm neden alice yazdın Bir Vampir Hikayesi 1:Kan,Aşk Ve Ölüm Zinciri 1.Bölüm Suspect
Alice
Alice

Mesaj  oOoYiqitoOo Perş. Ara. 03, 2009 11:33 am

evet sadece sen.
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Perş. Ara. 03, 2009 11:49 am

güzeldi ama bölümleri çok kısa tutuyorsun yiit
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  @rzuh@n C.tesi Ara. 05, 2009 12:10 pm

inanılmaz bir şey süper yha kendimi alamadım çabuk yazzzz!!! Very Happy
@rzuh@n
@rzuh@n

Mesaj  Alice Ptsi Ara. 07, 2009 7:26 pm

yeni bölüm bekliyoruz... Surprised
Alice
Alice

Mesaj  oOoYiqitoOo Salı Ara. 08, 2009 6:54 pm

BiR VampiR Hikaye$i 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri 5.Bölüm

Paul bir kurtadama dönüşmüştü.Üzerime doğru gelirken Jacob patladı.!..İki dev kurtun görkemli kavgasında Sam onları ayırmaya çalışıyordu.Emily beni almaya çalıştı.Hırıltılarla iki kurt ormana doğru gidiyordu.Sam patladı.!.İri bir kurda dönüşmüştü.Kafasını bana çevirdikten sonra ardına bakmadan gitti.Quil ve Embry aralarında konuşurken Jacob'a baktım.Koşmaya çalıştım.Quil beni tuttu;
-Bunu deneme..
Bella:
-Neden.?
Quil:
-Geri geleceklerdir.İnan bana kurtlara bir şey olmaz.Paul biraz sinirliydi.
Embry katılırmışçasına başını sallarken;
-Kız arkadaşından ayrıldı..
Mırıldanarak cevap verdim:
-Kız arkadaş..
Geri döndüklerinde akşamüstü olmuştu.Sağlamdılar..Jacob:
-Olanlar adına özür dilerim:
Paul bana döndü:
-Ben gerçekten özür dilerim Bella.
Sam:
-Bu kadarı yeterli.Bella'nın özür dileğini kabul ettiğini düşünüyorum.Onu daha uygun bir vakitte buraya çağırsak iyi olacaktır.
Jacob'la biraz konuşmak için sahile inmiştik.La Push'un dalgalı sahiline..Jacob:
-Belki..
Susunca konuştum:
-Belki.?
Jacob:
-Belki Sam'e Biraz gıcık oluyor olabilirsin fakat bunu senin iyiliğin için yapıyor.İnan bana..
Bella:
-Paul'un bir anda gereksiz yere patlaması gibi mi ?.
Jacob:
-Evet..Biraz kaba gözüksede yüreği yumuşak birisi..Ki.Bu devirde yumuşak olmak pek te işe yaramıyor.
Bella:
-Ne demek istediğini anlıyorum..
Jacob:
-Seni evine bırakıyım.
Bella:
-Sorun değil.Kamyonetim yanımda.
Jacob:
-Hayır.Hayır.Ben sürerim.
Kabul ettim.Evimin önündeydik.Gülümsedim:
-Yakşamlar Jake.
Elleri siyah-yeşil eşofmanının içinde gülümsedi.Gözlerini açıp kapattı:
-Yakşamlar..
Gitmişti..Kapıdan içeri girdiğimde düz mükemmel saçları..Güzel yüz hatlarıyla karşımda Alice duruyordu.O anki mutluluğum anlatılamazdı.Sarıldım..Alice:
-Bella seni çok özlemişim.
Konuşamamıştım.İçeri girdik.Salonda sehpanın önündeki beyaz ikili koltuğa yan şekilde oturduk:
-Nereye taşındınız.?
Alice:
-Emmm.Bunu söylemesem daha uygun olur diye düşünüyorum çünkü Edward'ın biraz zamana ihtiyacı var.
Gülerek cevap verdim:
-Terk edip gidiyor ve şimdide bana zamana ihtiyacı olduğunu mu söylüyorsun.?
Alice:
-Bu mesele gerçekten ilginç..
Bella:
-Bencede..
Alice:
-Ama Edward kesinlikle kısa bir süre içerisinde gelecektir.
Cevap verdim.Umusuz gözlerle:
-Umarım..
Yarım saatin sonunda gitmişti.Alice'le konuşmak iyi gelmişti.Babamda akşam olunca evdeydi..Konuşmaya başladı.Charlie(Babam):
-Şu yaratık işi giderek büyüyor.
Ben:
-La Push'taki yaratık işi mi .?
Charlie:
-Evet.Ayı-kurt-veya inanılmaz bir vampir.Her şey olabilir.Ama senden şu sıralarda isteyeceğim tek şey..La Push'tan uzak durman..
Kafamı soru işaretleri kurcalıyordu..Onayladım..Yatağıma gittiğimde hemen uyumuştum.Kalktığımda okula gittim.Okuldan sonra babamı dinlemeyerek La Push'a uğramıştım.Jacob'ların evine doğru arabamla gidiyordum.Fazla hızlı bir araba değildi...Daha sonra çimenlerin üstünde benden yaklaşık 50 m.ötede siyah bir şey görmüştüm.Esmer bir insan.Arabamı durdurdum.Ağır adımlarla yaklaşıyordum.Ve saniyeler geçtikçe damarlarımdaki kan adeta donuyordu çünkü her saniyenin geçişinde bu varlığın Laurent olduğunu daha iyi görüyordum.Ve Bingo.!.Laurent 5-6 m. önümdeydi.Bu ürperticiydi.Laurent:
-Ohhh..Seni burada görmek ne şaşırtıcı.BELLA
Adımı korkutucu söyleyince titredim.Gülmeye başladı.Sırıtıyordu.6-7 Saniye sonra:
-Bu kadar korkuyor musun.?
Yalan söyledim:
-Hayır.
Laurent:
-Biliyor musun.?.Victoria seni arıyor.Seni acımasızca öldürme planları yapıyor.La Push senin için çok tehlikeli.
Cevap verdim:
-Biliyorum..Burada arkadaşlarım var.
Laurent:
-Ahh.Şu kurt çocuklar mı.?
Başım öne eğilmeden cevap verdim:
-Evet.O kurt çocuklar..
Laurent güldü..
Devam etti:
-Biliyor musun Bells.?.Kanın ağzımı sulandırıyor.Engelleymeiyorum.
Yaklaştı.Saçlarımla oynuyordu.Kıpırdamıyordum.Ama kalbimin atışı duyulabilecek derecede atıyordu.Laurent:
-Merak etme.Hiç acımayacak Bella.
Ölümümün yaklaştığını sezdiğim o dakikalarda arkamdan dev bir kurt fırladı.JACOB.!..Gösterişli ve iriydi.Arkasındada Sam,Paul,Quil Ve Embry vardı.Laurent bütün gücüyle kaçıyordu..!.

BVH 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri 5.Bölüm Sonu.
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Salı Ara. 08, 2009 7:20 pm

harika ! Devamını hemen getir lütfen uzatmaa....!
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  Alice Çarş. Ara. 09, 2009 7:08 pm

neden sadece bnm gldiğimi hala mrk ediyorum?*
Alice
Alice

Mesaj  oOoYiqitoOo C.tesi Ara. 12, 2009 12:01 am

Soluk alıp vermemi hissedebiliyordum.Göz açıp kapadığımda ormanın içindeydiler.Emily koşarak yanıma geldi:
-Tatlım merak etme..Onlara bir şey olmaz..
Endişeli gözükmemesi beni biraz garip duygulara yönledirdi.Sonuçta bir vampirdi..Eve doğru yürüyorduk.Jacob'u özlemiştim..Bir anda uzakta başka bir şey görmüştüm..Dalgalı Turuncu saçlarının yanı sıra bacaklarını açmış bir kadın..Victoria.O an ölüp dirildim.Emily gerilmişti.Tek başına ona karşı koyamazdı.Victoria baştan yavaş yürüyordu.Emily:
-İçeri gir.
Kafası arkada beni eve sokmaya yöneltiyordu.Bu ikazını yavaş yapınca bağırdı:
-İÇERİ GİR BELLA.

Victoria arkasından koşmaya başladı.Emily kafasını ona çevirip patladı.Ve havada çarpışmaları bir olmuştu.Çarpışmanın etkisi Emily'yi vurdu.Yan şekilde yere düştü..Victoria boğazını sıkmış onu yumrukluyordu.Savaşı uzaktan takip ediyordum.İçeri girdim..Ne alabilirdim..?.Arıyordum...Bir sopa işe yarayabilirdi.Ama yoktu.Dışarı baktığımda Emily zordaydı..Victoria'nın uzun tırnakları ve sivri dişleri tüylerini yolmuş ve ağır yaralamıştı.Ayakta zor duruyordu.Bunu yapmam belki Emily adına saygısızlıktı fakat kaçıyordum.Uuu'lamar kesilmişti.Ağlayarak ormanın içinde durdum.Emily ölmüş müydü..?.Victoria beni ariyordu ve ben 1 km koşup dinlenmiştim.Kendime gelmeliydim.Ağaç kabuğundan kalktığımda etrafıma baktım.Arabama tüm gücümle koştum..Arabayı çalıştırdım.Ardıma bakmadan eve gittim..Yatağımda oturup ileri geri kendimi sallıyordum.Emily..Acaba ona ne olmuştu..?.Uykuya dalıcaktım.Yatmıştım..Ki karşımda dalgalı saçlarının altındaki alaca gözleriyle birleşen o mükemmel yüzü görene kadar..Edward..Geri gelmişti..Ona sarıldım:
-NERELERDEYDİN..? ..SENİ ÇOK ÖZLEDİM..
Sarilmaya devam ettim.Ona kızgındım fakat bu durum biraz değişikti..
Edward:
-Bu senin iyiliğin içindi..Fakat artık geri döndük..
Buna çok sevinmiştim.Jacob'lar tehlikedeydi..Bunu Edward'a söylemem iyi olacaktı..Yüzüne baktım:
-Edward..Jacob..Ve diğerleri Laurent'i kovaladı..Victoria ile Emily savaştı..Ona ne oldu bilmiyorum.Lütfen yardım et..
Edward gözlerini eğmişti..

Ne olacağını sabırsızlıkla bekliyordum...

BHV 5.BÖlüm SONU
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  oOoYiqitoOo Salı Ara. 15, 2009 11:43 am

BVH 6.Bölüm...

Edward:
-Tamam bunu senin için yapmayı deneyeceğim.
Sevinmiştim...Gecenin bu vaktinde beni arkasına alıp hafif rüzgarla uçuruyordu.Ormana gelmiştik...Emily yerde zor nefes alıp veriyordu..Evlerinin bir kaç metre ötesindeydik..Bu kesinlikle bir tuzaktı...
Edward:
-Geridek kal Bella..
Endişeliydim.Emily'nin yanına koştu..Emily bir şeyler mırıldanıyordu daha doğrusu söylemeye çalışıyordu.Kanlar içindeydi.Zor nefes alıp verirken kelimeler ağzından yavaşça çıktı:
-E..E.Ed..ward.Edward..

Kekeliyordu:
-Vi..Vic..To..Victoria..
Victoria ağaçların arasından görkemle zıpladı.Ve Edward'ın arkasından kafasını alıp çimenlere vurdu...Ellerimi ağzıma götürmüştüm.Victoria Edward'ı yaralamıştı.İki vampirin kudretli savaşı göz alıcıydı..Emily'nin yanına koşuyordum..Fakat Victoria'nın tırnakları yüzümü kesmişti..Edward sinirlendi.Emmet,Alice,Rosalie Ve Jasper geliyorlardı..Öte yanda uzakta Laurent belirmişti.Victoria'ya Edward'la birlikte Jasper Ve Emmet'da saldırınca zorlandı.Laurent koştu.Ortalık kızışırken kurtlar geliyordu..Jacob...!.Sam patladı,ardından Jacob..Ortalık gerçekten değişikti çünkü kurtlar herkese dalıyordu.Jacob'un attığı pençe Rosalie'nin boynunu kestiğinde damarlarındaki donmuş kan su gibi aktı.Fakat sadece bir damla..Jacob'a durmasını söylemiştim.Fakat Sam Edward'a çoktan saldırmıştı..Edward şiddetli bir yumruk attı Sam'in yanağına.Bu onu yıkmış gibi gözükürken arkasından çıkan Quil Edward' yıktı.Edward tekme atarak onu karşıladı.Jasper koşarak Embry'i itti.Ardından koluyla Jacob'a.!.Alice Victoira'yı kovalıyordu..!.Laurent Quil'in kolunu kesmişti.Çok kötü kan akıyordu.Quil insana dönüştü.Laurent Quil'i koşarak ormanın içine götürdü.Ve sivri dişleri şah damarını esir aldı.!.Quil ölmüştü..Savaş kızıştığında Alice ormanda Victoria'yı arıyordu..Alice:
-NERDESİN.?
Victoria'nın kahkahaları yoğun siste ağaçların arasında yankılanıyordu.Alice'in arkasından çıkarak boynuna sert bir darbe attı.Ve Victoria'nın bir mızraktan bile daha keskin olan dişlerinin Alice'in boynuna yapışmasına adeta milimetreler kala gözlerimi açıp kapatmıştım...

Bir Vampir Hikayesi 1:Kan Aşk Ve Ölüm Zinciri 6.Bölüm Sonu..

7.Bölüm'de Neler Olacak.?

- Alice ölecek mi ?.
- Savaş nasıl sona erecek ?
-Bella'ya ne olacak?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI ..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Salı Ara. 15, 2009 6:11 pm

çk güzel.Devamı Gelsin Yoksa Küserim x)

Yiit benim dizi taleplerindeki lost adası bide sınıf dizilerindeki gizemli ada konularını silermisin ? Nedeni devamsız lık ...Ve bunları kapatp başka tek bir hikaye açacağım.
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  @rzuh@n Salı Ara. 15, 2009 11:50 pm

yha şu twlihigte emmet diye bi karakter var onu yapsana bni
@rzuh@n
@rzuh@n

Mesaj  @rzuh@n Salı Ara. 15, 2009 11:52 pm

hem emmet kız erkek değil
@rzuh@n
@rzuh@n

Mesaj  @rzuh@n Salı Ara. 15, 2009 11:55 pm

pardon erkekmişVery Happy
@rzuh@n
@rzuh@n

- Similar topics