Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!!

3 posters

GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Empty GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!!

Mesaj  Alice Çarş. Kas. 25, 2009 8:07 pm

Arkadaşlar ben bir dizi veya film değil kendi yazdığım bir hikayeyi paylaşıcam sizinle...adı gizemli gölge bu hikayede ki kişiler sizlersiniz.fakat daha eğlenceli olacağını düşündüğüm için sizlere ingilizce isimler taktım.bunları anlatırken özelliklerini anlatmıcam çünkü dediğim gibi bunlar sizlersiniz birbirinizin özelliklerini bildiğiniz için gerek olmadığını düşünüyorum.bu hikayeyi bn kendi ağzımdan anlatıyorum.şimdi gelelim karakterlere isteyenler isimlerini değiştirebilir yani başka bi isim isterseniz bn değiştiririm GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Icon_biggrin

Eva:ben GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Icon_smile
Rose:Gaye
Angela:zuzuuuu
Mary:Cennet
Martha teyze:Gaye'nin annesi
Tom:Yiğit
Jimmy:İzzet
Johnny:Hakan
Ben:Fatih
Arkadaşlar, bide bnm hikayeye sonradan sokacağım daha doğrusu sokmak istediğim kişiler vr.bunlarıda yazıımmı? ayrıca eğer beğenmesseniz hikayenindevamını yazmayacağımm.
Alice
Alice

GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Empty Geri: GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!!

Mesaj  oOoYiqitoOo Çarş. Kas. 25, 2009 10:55 pm

onayLandı..!..Dizini her an yayınlayabilirsin..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

https://sanayiciler6a.yetkin-forum.com

GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Empty Geri: GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!!

Mesaj  @rzuh@n Paz Kas. 29, 2009 7:11 pm

eceeeeee
@rzuh@n
@rzuh@n

Mesaj  Alice Ptsi Kas. 30, 2009 6:17 pm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee GİZEMLİ GÖLGE| KORKU,DOSTLUK VE KOMEDİ!! Icon_question
Alice
Alice

Mesaj  @rzuh@n Ptsi Kas. 30, 2009 9:57 pm

hiç seni seviyom bebemmm!!! Very Happy sizi seviyorum gaye ece Very Happy
@rzuh@n
@rzuh@n

- Similar topics