Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hikaye Üretme

3 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Hikaye Üretme - Sayfa 2 Empty Geri: Hikaye Üretme

Mesaj  Alice C.tesi Kas. 07, 2009 10:31 pm

sonunda o gün geldi çattı herkesin hangi liseye gideceği belli oluordu.onunla konuştum o gün morali ozulmuş beti benzi atmıştı msnden konuşuyorduk onu teselli etmeyi beceremiodum açıkçası.sonra süpriz dedi.ekrandaki kız gitti ve yerine aynısı geldi ama bu çok neşeliydi sonra bana ikiz olduklarını söledi aynı liseyi kanmıştık inanabiliyormusunuz?çok mutlu bi gündü.
bu arada yiğit sen bunları gerçekten yaşadınmı?öle yazıosunda
Alice
Alice

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Paz Kas. 08, 2009 8:49 am

İkizi ankarada okuyordu.Liseyede orada gidecekti.Artık dayanamıyordum.Sözler boğazıma düğümlenmişti.Dayanamadım evden çıktım.Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu.O anda o da beni camdan görüp dışarı çıoktı.Yanıma geldi.Onu görünce sanki nefesim kesilir gibi oldu.Artık katlanamıyordum.Ve kelimeler ağzımdan döküldü o anda.'' Seni Seviyorum '' Birden kendimi rahatlamış hissettim.
Beni tutarak oda bana '' Bende Seni Seviyorum '' Dedi.Hayatımın en güzel günüydü bugün ... Embarassed Embarassed
yav biz hikaye üretswek çok baba h,kaye üretiriz haa.Yahuı kendi ürettiğim en güzel hikaye burada oldu Smile[u]
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Paz Kas. 08, 2009 10:01 am

Çiseleyen yağmurun altında saçlarının yağmur yardımıyla ıslanıp düm düz olduğu ve suratına renk katan yağmur taneciklerinin süzülüp boynuna eriştiğini görürken beni öptü..Karşılık verdim..Onu ne kadar sevdiğimi şu kelimelerle açıklamam imkansızdı..Dudaklarımda nefesinin ferahlığını hissettim..İçim güvenle dolmuş onu sevdiğimi ikinciye anlamıştım..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

https://sanayiciler6a.yetkin-forum.com

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Paz Kas. 08, 2009 10:19 am

o kadar güzel bir duyguydu ki... Oradan hiç ayrılmamak hep orada öylece onunla beraber kalmak istiyordum.Birlikte bizim eve girdik.Gece yarısı evine geri döndü.O günün hiç bitmemesini hep aynı şekilde kalabilmeyi okadar isterdimki...
Sonraki gün onları topluca evden çıkarken gördüm.Yanına gittim ve nereye gittiklerini sordum . Bana tatil için antalyaya gittikerini söyledi.O anda arabalarına binip onlarla gitmek istedim.Ama bunu yapamazdım.Yanıma geldi birkez daha öptü ve arabaya bindi.1 ay boyunca onsuz yaşamAK bana ölüm gibi gelecekti
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Paz Kas. 08, 2009 10:32 am

Onun özlemini çekiyordum..Her geçen gün..Fakat babam Bodrum'a 7 günlüğüne tatile gideceğimizi söyledi..Yaklaşık onsuz 15 günün sonunda..Çok yorgundum..Hiç uyumuyordum..Fakat tatilin iyi geleceğine emindim..Hazırlıklarımızı yapıp otele gitmiştik...Otel çok büyüktüi..Çok ta güzeldi..Fakat onun yanında olmak bunun yanında bir hiçti lakin otel karşısında büyülenmiştim..Bir oğlan çocuğu ve iki kız yanıma geldiler..Onlarda benim yaşlarımdaydılar..14-15..Oğlanın ismi 'Emre'imiş..Benim gibi 1.72-1.74 boylarında fakat benim yeşil göz ve siyah düz saçlarıma oranla dalgalı siyah ve kara gözlere sahipti..Kızlarda bizim boylarımızdaydı..'Aslı' Sarı saçlı ve gözleri deniz kadar maviydi..Etkilenmiştim..Diğer kız..'Eylül'..Siyah ve uzun saçlı..Yeşil gözlüydü..Onları hafif betimledikten sonra tanışmış..arkadaş olmuştum..İyi vakit geçiriyorduk..Oteldeki ilk günüm güzel geçmişti..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Paz Kas. 08, 2009 11:14 am

otelde geçirdiğim günler onunla geçirdiğim günler kadar değerli olmasada arkadaşlarım sayesinde canım sıkılmıyordu.Aslı bana nedense çok yakı duruyordu.Doğrusu diğer arkadaşlarıma kıyasla neden bana bu kadar yakın davrandığını anlamamıştım.Bodrumdaki son günümüze girdik.Eşylarımı topluyordum.Kapı çalındı.Kapıyı açtım ve aslı karşıma çıktı.Ne olduğunu bir türlü anlamadım.Çok üzgün ve utangaç duruyordu.Bana dediki '' Şey... ''
DEVAMINI SİZ GETİRİN Smile
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Paz Kas. 08, 2009 1:06 pm

Sanırım.. Rolling Eyes Ben senden hoşlanmaya başladım...'..Şaşırmıştım...Aslı'yı çok seviyodum ama bu açıdan değil...'Aslı çok üzgünüm ama..Başkası var.'..Aslı hafif üzülmüştü ama belli etmedi..Bana sarılarak hoşçakal dedi..Ben onun böyle gitmesine razı değildim..Kolundan tuttum..Merdivenlerden inemsine izin vermedim..Gözleriyle karşı karşıya kaldığımdaysa beni ele veren dudaklarım olmuştu..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Paz Kas. 08, 2009 6:11 pm

İkimizden göz yaşlarımızı tutamadık.'' Kusura Bakma Aslı.'' Aslıda bana :
- Önemli değil.Zaten senin başkasını sevdiğini bilerek seni sevmem büyük bir hata.
-Lütfen böyle düşünme Aslı

O sırada görevli gelerek '' Babanız Çağırıyor ''

Aslı ağlamaya başladı.Ben görevliye '' Tamam hemen geliyorum '' dedim ve aslıya döndüm.Belkide onun deniz mavisi gözlerine son kez bakıyordum.Sarıldım.Sanki önceden yaşadığım duyguyu tekrar yaşıyordum.
Aslı:
-Kendine iyi Bak ! Seni hiç unutmayacağım eren !
İlk kez bana ismimle hitap etmişti.ona Benim hayatmda Elif den başka birisi yok demeliydim ama o kadar zor birşeydiki...

ARKADAŞLAR HİKAYEDE ERKEĞİN İSMİ EREN KIZIN ADI ELİF.HİKAYEYİ BU İSİMLERİ DİKKATE ALARAK DEVAM ETTİRELİM
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  Alice Ptsi Kas. 09, 2009 8:54 pm

sonra birdenbire görevli bana eren eren uyan demeye başladı. sonra kolumda bir acı hissettim.gözlerimi açtığımda yanımda elif vardı sonra hepsinin bir rüya olduğunu farkettim gerçekten tatile gideceklerdi.fakat biz hiçbiyere gitmemiştik.onlarda HENÜZ gitmemişlerdi.yarın gideceklerdi.sonra gitmesi gerektiğini söledi. valizlerini hazırlayacaklarmış.o gün facede dolşrken doğumgününü öğrendim.1 ay sonraymı yani tatilden dönecekleri gün bnde ona bir süpriz yapmaya karar verdim.çiçeklerini sulaması için evin anahtarını anneme vermişlerdi koca bir part hazırlayacaktım ona.
Alice
Alice

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Salı Kas. 10, 2009 7:40 am

Evi tamamen donatmıştım annemle birlikte.Elif ler gideli Tam 20 Gün olmuştu.Onu çok özlemiştim.Onun geliceği zamanı gün değil saat saat sayıyorum.Akşam olmuştu.Evimize geçtik.Yatağıma yattım.Yorgunluktan uyuya kalmışım.

Rüyamd bir oda nın içindeyim.Yanımda Elif le Aslı var bana " Hangimizi Seçeceksin ? " diyorlar cevap veremiyorum.İçimden elif diyorum ama gözlerim aslıya kayıyor.En sonunda kendimi topluyorum ve " Aslı üzgünüm.Ben herzaman elifi sevdim.kusura bakma." Diyorum.Tam o sırada bir ses duyuyorum "Eren kalk oğlum" Annemin sesiydi.Uyandım.Kendime ASLIDA KİM diye sorup duruyordm.
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Salı Kas. 10, 2009 11:00 pm

Otellerin bile rüya olduğunu anlamıştım..Annem 1 gündür uyuduğumu söyledi bana..Elif'ler yarın geliyormuş..Bunların hepsinin hayal olduğuna sevindim..De-Ja-Vu gibi bir şey yaşamıştım..Rüyanın içinde bir rüya daha..Bunu açmak beyin dağarcığımı zorluyordu fakat bunların yerine Elif'i düşünüyordum..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Çarş. Kas. 11, 2009 7:50 am

Elif lrerin gelmesine 1 gün kaldığı için sevinmiştim.Eliflerin evine gittim.İçeri girdiğimde çok garip bir şey oldu.Ev rüyamda düzenlediğim gibi parti alanıydı.Nasıkl olmuştu ? Oysaki ben evi rüyamda dekor etmiştim.Pek üzerinde durmadım yapmam gereken işler vardı.Son hazırlıkları yaptım.Rüyam sayesinde bu akşam eliin doğum güü olduğunu öğrenmiştim...
Eliflerin gelmesine 2 saat kalmıştı.Eve gidip giysilerimi ve yapacklarımı hazırlamaya başladım.Dolabımı açtım.Bir çift takım elbisem vardı.Çok harikulade bir takımdı.Hayatımda hiç giymemiştim.Babamın annemle evlenirken giydiği giysiydi bu . Giyindim.Hayatımda ilk kez kendimi buı kadar YAKIŞIKLI denilecek kadar güzel görmüştüm.Mutfağa girdim.Annem giysiyi görünce Hayran kaldı.Artık elif lerin gelmesine sadece 30 Dakka kalmıştı.Çok heyecanlıydım...
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

Mesaj  oOoYiqitoOo Çarş. Kas. 11, 2009 6:21 pm

Elif'Ler gelmişti..Çok eğlenmiştik..Biz yine yıldızları seyrediyorduk gökyüzünde...Siyah saçlarını kulaklarının arkasına alıp yeşil gözlerine dikkatle baktım..Elini çeneme koydu..O sırada onu öpmüştüm...Öpmemle rüyadan uyanmam bir olmuştu..Herşey rüyaydı..!..Rüyanın içinde gördüğüm rüya bile..!..Herşey yalandı..!..Elif'i o kadar büyütmüştüm..Rüyamda zaman gerçekten normalmiş gibi gelmişti..Fakat uyandığımda yatağımda değildim..Düşlerim beni bir başka yere sürüklemişti..Ve kendimi yaklaşık 1 aylık uyumanın sonuna harika hissediyordum...Mağaralarla donatılmış bir yerdeydim..Büyük ihtimalle yurt dışıydı..Fakat buraya nasıl gelmiştim..?..Her şeyi düşünürken tekrar rüyadan uyandım...Yanımda annem vardı fakat çok terlemiştim..Tüm bu olanların sonunda sırtımdan akan yağmur gibi terler beni boğuyordu..Ardından yeniden bir rüya..!..Bir tane daha..Ve en sonunda AŞK'ın beni öldürdüğünü ve her şeyin sonuna ahirette olduğumu anlamıştım...AŞK o kadar yüceydi ki ölümdü sonu...!

YENİ HİKAYE LÜTFEN..
oOoYiqitoOo
oOoYiqitoOo
Admin

Mesaj  Sahipsiz Saltanat ! Çarş. Kas. 11, 2009 7:29 pm

Güzel h,kay oldu.Açacağımız sınıf dizilerine koyarız Wink
YENİ HİKAYE

Ben 24 Yaşında bir gencim.Üniversiteyi bitirdim.Amerikada mastırımı yapıyorum.masterimi yaptığım üniverste Oxvord üniversitesi.Burada geçirdiğim 7.Gün.Buradan hiç hoşlanmadım.Üniversitede birçok çete var.Çetesi olmayan kişi bulmak zor.Zaten çetesi olmayanları dövüyorlar.Ve çömez diye bir lakap takarak çağrıyorlardı.Daha 1 haftada bu çetelerden bıktım.Kimi çeteler zenci kimisi beyaz kimisi hırvat kimisi alman türünden sürüsüyle çete var.Buraya geldiğimden beri en çok özlediğim şey üniversite sevdam olmuştu.Aslında sevdiğim kişinin önceden bir ilişkisi vardı ama sevdiği kişi ölmüştü.Öğrendiğime göre sevdiği kişi tatildeleren ölmüş.Sevdiği kişinn adı erendi .
Sahipsiz Saltanat !
Sahipsiz Saltanat !

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics