Sanayiciler İ.Ö.O 6-A Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın Ayak Sesleri... ! | 2. Dizim KORKUNUN EŞİĞİNDE KALACAKSINIZ !

Karanlığın Ayak Sesleri... ! | 2. Dizim KORKUNUN EŞİĞİNDE KALACAKSINIZ ! Empty Karanlığın Ayak Sesleri... ! | 2. Dizim KORKUNUN EŞİĞİNDE KALACAKSINIZ !

Mesaj  NoEL_BaBa FaTiH Salı Ara. 22, 2009 10:40 pm

Oyuncular:
(Not:Herkes kendi adıyla yazılmıştır)
(Not:Sadece foruma üye olanlar yazılmıştır )

ERKEKLER:
Yiğit
Fatih
Hakan
KIZLAR:
Gaye
Cennet
Arzu
Ece
Selinay ( İLK BAŞLARDA OLMAYACAK SONRADAn takıma gelecek )

1.BÖLÜM : DÖNEMEÇ

Okulun biteli 2 gün . 7 Kişi notlarının iyi gelmesi üzerine kendilerine bir tatil yapmaya karar vererek,kendilerine uzak hiç bilmedikleri bir yere gidelim diyip Batı Avrpada Clarremaon ormanlarına gitmişlerdi.Gitmeden önce birçok orman araştırmışlardı,ama gittikleri yeri ilk kez kendileri görsün ve yalnız onlar olsun istiyorlardı.O yüzden internette Latenli Orman diye adlandırılan Clarremaon ormanlarına gitmişlerdi.Burada tatil yapmak daha keyifli olur diye düşünüyorlardı.
Ellerinde 1 adet 10-15 kişilik çok büyük bir çadır vardı.
Nihayet ormanın önüne geldiler
Hakan:
-Olamaz yha ! Bika kişi lanetli demiş diye etrafını tellerle çevirmişler ormanın !
Gaye:
-Yha böyle saçma şeylere inanıyorlaryha gıcık oluyorum
Arzu:
-Bırakın da buraya nasıl ireriz onu bulun
Arzunun bu lafı üzerine Fatih göğsünü gererek:
-Bakın burası açık ! Hah benim gözlerim olmasa varya kimbilir kaç saat tellerin etrafında dolaşırdınız !
Ece:
-Fatih afferin iyi buldunda , neden burada delik var ? Yani ne biliyim sanki buradan tel koparılmış.Ve şansımızada tam bizim bulunduğumuz yerde . Garip değilmi ?
Fatih:
-Allh sana iyilik versin Ece korkuyomusun ?
Ece:
-Ben diğil ama galiba arzu biraz korktu.
Gerçekten de arzu buz kesilmiş gibi saposarı kesilmişti .Girmek istemiyordu ve arkadaşlarının arkasına geçip saklanmaya çalışıyordu.
Fatih:
-Arzu korkunun ece le faydası yok.Burada bir yaratık olsa bile ki zaten var,olsa bile ne olacak ? Kaderimizde ne yazılıysa o dur.Belkide girdiğimiz anda birimniz kaybolacak belki ben belki sen belki herhangi birimiz kaybolacağız.Söylesene ölüceksek buraa girsekte girmesekte aynı ay aynı gün aynı saat aynı dakkada öleceğiz.
Arzu fatihin Bu lafları üzerine biraz rahatlamıştı.Bu sözlerden cesaret alarak:
-Hadi girelim.
Yiğit:
-Afferin be fatih iyi ikna ettin haa ! Ama şimdide ben korkuyorum.
Gaye:
-Korkan geri dönebilir ben giriyorum . Fatih doğru söyledi korkunun ecele faydası yok.Geri dönenlere kolay gelsin
Yiğit bir kızın bile bu kadar cesaret göstermesinden sonra kendisini ezilmiş hissederek en önde içeri girdi.
Nedense önlerinde sanki başkası tarafından özel açılmış gibi bir yol vardı.Yolun kenarındaki çalılar sanki kırpılmış gibiydi.Tam o ısrada bir hışırtı duydular.Arzu bağırdı
Fatih:
-Kaç arzu öcü seni yiyecek ! Korktuğun şeye baksana ! Küçücük ve çok tatlı bir kedi ! Gel pisi pisi !
Ece:
-Fatih bence pek yaklaşma ! Hani korktuğumdan değilde yani şey olabiir...
Hakan:
-Yaa korkan geri dönebilir.
Fatih:
-Arkadaşlar bu böyle olmayacak hepinizin içine kurt düştü.Gelin geri dönelim bir sahile gidelim.Hadi durmayın
Hepsi birlikte geldikleri tarafa doğru yöneldiler.TAm tele vardılar ki...

1. BÖLÜM SONU

2. Bölümde olacaklar :

Gelmeseydik...
Delik Nerede ?
Kapalı yol
NoEL_BaBa FaTiH
NoEL_BaBa FaTiH